До уваги споживачів природного газу!

ТОВ “ЛУГАНСЬКГАЗ ЗБУТ” звертається до побутових споживачів природного газу з проханням відповідального ставлення до обов’язку оплати отриманих послуг.

Основною діяльністю підприємства є постачання природного газу для споживачів України. Виконуючи постанову НКРЕКП від 07. 04.2021 року №572 до 01.05.2021 року була розрахована та опублікована базова цінова пропозиція на постачання природного газу побутовим споживачам. Наразі вона становить 8,99 грн/куб.м та є незмінною до 30 квітня 2022 року. Варто зазначити, що середньозважена ціна на природний газ за результатами електронних біржових торгів на Українській енергетичній біржі станом на 25.08.2021р. – 15,70 грн/куб.м

Сьогодні підприємство зіткнулося з проблемою заборгованості населення перед “ЛУГАНСЬКГАЗ ЗБУТ”- на 01.08.2021р. борг складає — близько 415 мільйонів гривень.

Звертаємо вашу увагу, що від своєчасної оплати послуги з газопостачання залежить стабільна робота ТОВ “ЛУГАНСЬКГАЗ ЗБУТ”, а, отже, і безперебійне газопостачання до ваших осель. І, якщо вами не буде здійснюватись оплата за спожитий газ, – підприємство не матиме достатніх ресурсів, щоб і надалі якісно і вчасно здійснювати газопостачання. Як наслідок, споживачі попадають в реєстр споживачів постачальника «останньої надії». Однак, це не може бути на постійній основі, а також, у відповідності до цінової політики з травня 2021 року є невигідним (ціна кубометра природного газу для споживачів «постачальника останньої надії» є значно вищою у порівнянні із іншими «постійними» постачальниками). Після закінчення кожного наступного 60-денного терміну перебування в реєстрі споживачів постачальника «останньої надії» побутові споживачі Луганщини вважаються такими, що не мають постачальника, і підпадають під категорію для відключення від газопостачання.

Тому, закликаємо не зволікати, та здійснювати оплату за надані послуги з газопостачання вчасно, відповідно до умов укладених договорів, адже це ваша пряма інвестиція у свій комфорт.

З повагою, ТОВ “ЛУГАНСЬКГАЗ ЗБУТ”.