Запровадження електронного обміну документами

Шановний Споживач!

Щоб зберегти наш з Вами час, ми запроваджуємо у своїй компанії електронний обмін документами і запрошуємо Вас приєднатись до цієї ініціативи.
Починаючи з 01.09.2019 року для категорії споживачів «промисловість» документи будуть надходити в електронному вигляді у веб-сервісі “Вчасно” (vchasno.ua), а саме:

1) Рахунок на оплату;
2) Акт приймання-передачі природного газу до договору на постачання природного газу для потреб непобутових споживачів;
3) Акт звірки;
4) Додаткові угоди до основного договору;
5) Претензії, розрахунок пені та інших компенсаційних виплат, нарахованих у зв’язку з невиконанням  умов договору.

З метою організації електронного документообігу Постачальником будуть підготовлені та надані на адресу «Споживачів» для розгляду та підписання відповідні додаткові угоди.
Будь-ласка, при отримані відповідного запрошення на email, який буде зазначений в додатковій угоді здійсніть заходи щодо реєстрації на веб-сервісі «ВЧАСНО» за адресою: vchasno.ua.

Навіщо ми це робимо?

1. Для економії часу бухгалтерів та всіх учасників процесу опрацювання документів. Адже більше не потрібно чекати на листи з документами, надсилати їх повторно у разі втрати, підписувати та перевіряти кожен документ окремо.
2. Для економії грошей на поштових та кур’єрських послугах, друці та зберіганні.
3. Для прискорення завершення угод та надходження грошей на рахунок. Документи можуть бути підписані з обох сторін протягом декількох хвилин.